September 2012

3.září 2012 • ,,Super,, den!

3. september 2012 at 18:59 | Agnes Wisley. |  Blog.
Čaute všichni! :) Tak povídejte..jaký byl první školní den? Já můžu s velkým nadšením říct, že dnešní den byl úplně na houby. Nejen že všechny okolní základky, střední a učňáky končily nejpozději o půl 10 a my tralalákovali do 13.15 v kině, film s názvem ,,Královská aféra,, byla totální hloupost, navíc s titulkama, který já zrovna dvakrát nemusím, P♥ má tento týden praxi takže se uvidíme nejdříve v pátek. Navíc zítra tam budu tvrdnout až do 4, z čehož sem fakt na větvi. To mi ten školní rok báječně začíná. Ale berme to z té pozitivní stránky, pokud teda nějaká je...počkat..žádnou pozitivní stránku sem nenašla. No nic, školu přestávám řešit, muselo by mě z toho praštit. Přesně za 11 dní přijede Janička z Olomouce a 15.září je u nás pařba, takže jen doufám, že ty dva týdny ve škole přežiju bez psychycké újmy. Doufám že vy školu berete s chladnou hlavou! ;)

Ááá zase po čase ve městě a už mě špehuje paparazzi! :D (Ta ve světlé mikině) článek najdete ZDE
Šumperská pěší zóna.

1.září 2012 • fotbalový den

1. september 2012 at 21:49 | Agnes Wisley. |  Blog.
Né, vážně sem naživu, i když chápu, že někteří z vás o tom mohli v posledních dnech pochybovat. Strašně se omlouvám za neaktivitu, ale pochopte, že sem si poslední dny prázdnin chtěla naplo užít. Byla tu kamarádka, takže sme chodili na bazén, když to tomu tedy počasí dovolilo. A dnešek? Dnešek byl ve víru fotbalu. Od půl 12 do 19 hodin sem byla ve vedlejší vesnici, šla jsem tak původně jen na zápas miláčka (P♥) , ale bratr mě přemluvil abychom jeli dřív i na mladší a pak se to nějak seběhlo, že sme tam zůstali i na muže. Nakonec sem ráda, že tento den tak dopadl. Kromě hodiny a půl, kdy P♥ hrál, tak sme byli celou dobu spolu. :* Pořád nemůžu uvěřit, že dneska je už 1. září a v pondělí se jde do školy.. né já tam opravdu nechci! A jak ste strávili poslední dny prázdnin vy?

Kéž by bylo také počasí pořád jako je na fotce :) Dneska bylo celý den zataženo, zmokli sme. Co víc si na podlední dny prázdnin přát.